1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Klinika gynekologie, porodnictví a neonatologie 1.LF UK a VFN
jprada 02.03.2023

Prázdninová stáž z gynekologie a porodnictví pro studenty oboru všeobecné lékařství

Gynekologicko-porodnická klinika VFN a 1.LF UK

Vážení studenti,

Od 3.3. bude probíhat přihlašování na prázdninovou stáž.

Pokud máte o stáž zájem, napište paní sekretářce Janě Urbanové (jana.urbanova@vfn.cz) Ve sdílené tabulce se můžete informovat, zda je v daném termínu k dispozici ještě volné místo.

V každém turnusu jsou 2 místa rezervované pro studenty anglické paralelky. Prosím respektujte to. V případě, že místa pro studenty anglické paralelky nebudou obsazené do konce dubna, tak je nabídneme českým studentům.

Sdílená tabulka:

Následně prosím vyplňte formulář, abych měl na Vás kontakt.

Věřím, že přihlašování na stáže bude probíhat bez problémů.

As. MUDr. Jan Přáda.

jan.prada@vfn.cz

počet zobrazení: 1145 autor: jprada, poslední aktualizace: jprada, 02.03.2023
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.